WOOCOMMERCE

5 STARS PRODUCTS

Products with all positive feedbacks

بايكوت (علی قاضی نظام) چاپ هجدهم

55,000 تومان
کتاب بایکوت نوشته علی قاضی نظام انتشارات ۳۶۰ درجه است که نخستین بار در سال ۱۳۹۵ به انتشار رسید.این کتاب از اولین کتابهای عمومی انتشارات است. با اینکه جزو اولین‌های ماست ولی جزو پروفروشترین یا حداقل تا الان پرفروشترین کتاب ما به حساب میاد. درمقدمه کتاب میخونیم: بایکوت یعنی جدا شدن از یک جمع و پیوستن به جمع دیگر» – «بایکوت» برای من یک حس خوبِ – حسی که می‌تونم حالم رو تو هر لحظه با هزاران نفر شریک بشم – از صفر کنارِ هم شروع کردیم – از فیسبوک – تا تلگرام – از فضاهای مجازی که برایمان حقیقی بود – «با هم» خندیدیم – «با هم» بغض کردیم – «با هم» کمک کردیم – «با هم» همدردی کردیم – تمام اتفاقات رو «با هم» رقم زدیم – حالا – بعد از سال‌ها – به لطف خدا – بایکوت را کتاب کردم – امیدوارم بتونم ذره‌ای از هزاران هزار حس خوبی که منتقل کردیم رو، با ارائه کتاب «بایکوت» جبران کنم – کوچک قلب بزرگتان – علی قاضی‌نظام

كارگاه نويسندگی آنلاين(دوره28)

250,000 تومان
کارگاه نويسندگی آنلاين (آمادگی برای کارگاه پیشرفته) پنج جلسه پنج شنبه ها و جمعه ها شروع کلاس ها از ۱۸ شهریور ماه اين دوره مخصوص هنرجويانی است كه دوره مقدماتی را گذرانده‌اند. این کارگاه به صورت نوشتنِ تمرین‌های مشخص که توسط علی سلطانی طراحی شده و خواندن تمرین‌ها در کلاس توسط هنرجو و نقد و بررسی (آنلاین) می‌باشد. برگزیدگان این دوره مجوز حضور در کارگاه پیشرفته را خواهند داشت. ( در کارگاه پیشرفته، هنرجویان با همراهی علی سلطانی در فضایی حرفه‌ای، داستان‌‌های کوتاه می‌نویسند که این نوشته‌ها در پایان دوره، توسط انتشارات ۳۶۰ درجه، مانند دوره‌های پیشین، برای حمایت از نویسندگان نوقلم به چاپ خواهد رسید)

بسته فرهنگي شازده كوچولو(چاپ دوم) محمدرضا ژاله

217,000 تومان
شازده كوچولو از مشهورترين و جذاب ترين كتابهاي جهان است .محمدرضا ژاله نيز از خوش صداترين‌ها است. ما دو تا از بهترین‌ها را کنار هم جمع کرده‌ایم

كتاب صوتی«معاشقه از پشت آينه» علی سلطانی

15,000 تومان
معاشقه از پُشتِ آینه داستانِ پسر جوانی‌ست که فارغ‌التحصیل رشته ادبیات است و در ساختمانی در بالای شهر برای کار خدماتی استخدام می‌شود. از آنجا که خانه‌ای برای زندگی ندارد، مدیر ساختمان، یک اتاق شیشه‌ای واقع در پارکینگ را در اختیارش می‌گذارد که آنجا زندگی کند. اتاق شیشه‌ای به گونه ای است که که از داخل می‌شود بیرون را دید اما از بیرون به مانند آینه است. دختر زیبایی هر روز قبل از اینکه به محل کار برود می‌ایستد رو به آینه و آرایش می‌کند. بی‌خبر از اینکه پسر، از داخل اتاق شیشه‌ای محو تماشای اوست...بی‌خبر از اینکه پسر، در این ملاقاتِ شورانگیز دل می‌بازد... این ملاقات یک طرفه ادامه دارد تا اینکه یک روز پسر برای نظافت به خانه‌ی دختر می‌رود و .... اين داستان براساس طرحی ازعلی سلطانی و مهدیس اکبری توسط علی سلطانی نوشته شده است. فايل نمونه:

آدمك های ابری

29,000 تومان
شاید اگر آدم‌ها می‌دانستند چقدر رفتن‌های بی‌خداحافظی دردناک است؛ بعد از سی سال هم که شده برمی‌گشتند، خداحافظی می‌کردند و دوباره می‌رفتند.

من سر قولم هستم-چاپ دوازدهم

49,000 تومان
اميرعلي از عكاسان محبوب در فضاي مجازي است او علاوه بر عكاسي از قريحه خوبي در نوشتن برخوردار است. او نوشته وعكس‌هاي محبوبش رو به كتابي نفيس و جذاب تبديل كرده است.

To set a product rating go to the desired product page and leave a comment for it with the maximum rating of 5 stars.